EPHIOPIA limu

282,00
грн
Обсмаженя: еспресо
Смак: абрикос/ карамель /шоколад

Багато хто вважає Ефіопію батьківщиною кави. Його культивують там з 1500-х років, майже так само, як і сьогодні. Більшість кави росте в дикому вигляді в тіні інших дерев, і її називають кавою, вирощеною в лісі.
Інші види кави ростуть у садах разом з іншими культурами з мінімальним втручанням сільського господарства. Деякі з них є трохи комбінованими, коли виробники незначно обробляють і прополюють свої лісові культури, щоб полегшити збирання врожаю.
У будь-якому випадку більшість дрібних власників виробляють у середньому лише 5 мішків на рік.
Ліму лежить на західному високогір'ї Оромія, Ефіопія. Цей регіон відомий багатим запасом води, а також лісами (поруч із тими, які називають батьківщиною кави арабіка).
Більшість кави в Ліму вирощується в напівлісі на площі менше одного гектара. Тут багаті гумусом ґрунти постійно оновлюються за рахунок безперервного опадання та розкладання органічних речовин.
Традиційно каву в Ліму сушили у фруктах і зберігали виробники, у своїх домівках, доки її не відправляли на станцію переробки для обміну. Лише з нещодавнім розвитком колективних станцій переробки у регіоні, з’явилася мита кава Limu.
Наявність води тут, зокрема, дає можливість процесу миття кави.
Click to order